Logo ANWB Rijopleiding de Kleijnen
Lesauto ANWB Rijopleiding de Kleijnen

ANWB Rijopleiding de Kleijnen

ANWB Rijopleiding de Kleijnen is een echt familiebedrijf, ontstaan uit autorijschool de Kleijnen, een bekende naam in Den Haag en omgeving. Vader, zoon en dochter zijn nog steeds gezamenlijk werkzaam, maar er zijn ook collega’s die al heel lang voor ons werken en een familielid bereid hebben gevonden om ook ons team te komen versterken. De meeste werknemers zijn in vaste dienst en daarnaast rijdt er ook een aantal ZZP’ers voor ons bedrijf. Ondanks het feit dat we nu met ongeveer 40 mensen samenwerken is ons team hecht, en we vinden een goede verstandhouding tussen de collega’s heel belangrijk. We hebben op dit moment drie vestigingen: in Rijswijk, Den Haag en Gouda en voor al deze vestigingen zijn we op zoek naar nieuwe collega’s.

Als rijcoach bij ANWB Rijopleiding de Kleijnen ben je voornamelijk bezig met het geven van rijlessen. Dat lijkt natuurlijk logisch, maar één van de grote voordelen van werken bij ANWB Rijopleiding de Kleijnen is dat wij veel van de bijbehorende administratie voor onze rekening nemen.